ANDOFF Denizli Mahalli Offroad Yarışı (19 Nisan 2015)

www.ayaktakimi.orgAnkara Off-Road Kulübü (ANDOFF) 2015 yılı için kendi oluşturduğu 5 yarıştan oluşan “ANDOFF Ankara Mahalli Kupası” ikinci yarışı Denizli Bozkurt’ta gerçekleştirildi. 27 kayıdın yapıldığı yarışta, 25 yarışmacı start aldı. 20 kapılı, 6.5 km uzunluğundaki parkurda yarışçılar 3 tur attlar, 4 kez start aldılar. Denizli Doğa Sporları ve Off-Road Kulübü DENDOFF ile ANDOFF’un organizasyolu ile düzenlenen yarış Denizli’ye 50 km uzaklıktaki şirin ilçe Bozkurt Belediyesi’nin sponsorluğunda gerçekleşti.

Yarış sonunda açıklanan sonuçlara göre, İsmail Ayhan-Cemal Akagündüz ekibi birincilik kupasını kaldırken, ikinciliği yine bir ANDOFF yarışçısı Mustafa Özgiray- İhsan Güneş, üçüncü ise Yunus Ayhan Bilal Karamemiş podyumu paylaştılar.

AGK – Ankara Gözetmen Kurulu adına görevimizi her zamanki gibi en iyi şekilde yaptık. Osman Nuri UZUN ve Eray COŞKUN Stop noktasında, Necdet YALÇIN ZK noktasında görev yaptı.

www.ayaktakimi.org

Denizli Doğa Sporları ve Off-Road Kulübü DENDOFF ile ANDOFF’un ortak olarak düzenlediği yarış Pazar günü kent içi seromoni geçişi ile başladı. Poligon mevkiinde özel olarak hazırlanan parkurda devam eden yarış büyük çekişmelere sahne oldu. Yarışın sonuna kadar rekabeti bırakmayan pilotlar tozlu ve bol engelli parkurda dur-durak bilmeden mücadelelerini sürdürürken, yarışa yoğun ilgi gösteren Bozkurtlular piknik havasında bir yarış izlemenin keyfini yaşadılar.

www.ayaktakimi.org

Konaklamasız olarak planlanan hafta sonu yarışı yorucu olsada, ekibimiz eğlenceli ve bol aksiyonlu bir hafta sonu geçirdi.

Fotoğraflar için Eray COŞKUN’a teşekkür ederiz.

Yarış sonuçları için tıklayınız…

Fotoğrafların tamamı için Facebook Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz:
www.facebook.com/organizasyonekibi

Sosyal medyada paylaşın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.