Autofest 2016 (8-9 Ekim) Armada AVM

autofestAnkara güzel bir organizasyona ev sahipliği yapıyor. 8-9 Ekim 2016 tarihinde, Armada AVM’de Autosport firması tarafından düzenlenmekte. Organizasyonun başında; otomobil sporlarına büyük emeği olan ve gelecekte de büyük işler yapacağına inandığımız Mesut Sami BIYIK bulunmakta. Organizasyonda başarılar diliyoruz. Biz de orada olacağız…

Organizasyonla ilgili autofest.com.tr üzerinde bulunan tanıtım yazısı:

Dünya’nın her bölgesinde otomobil tutkusu bir araç olmanın ötesinde ortak bir paydaş olarak yaşanmaktadır. Kimi otomobil tutkunu klasik otomobillerle ilgilenmekte kimi ise lüks spor otomobillere ilgi duymaktadır. Dünyanın en büyük üyeye sahip otomobil kulüplerinin başında, bizdeki adı ile, Vosvos fanatikleri gelmektedir. Hemen hemen her otomobil markasının da kendi ülkesinde birden çok resmi ve gayri resmi fun kulüpleri vardır.

Otomobil tutkunları fuarlarda yeni otomobillerin lansman etkinliklerinde otomotiv teknolojisinin geldiği son noktayı ölçerken yerel ve ulusal festivallerle de otomobilini seven insanlar olarak eyifli buluşmalara imza atmaktadırlar.

AUTOFEST ise ilki Ankara’da bölgenin seçkin alışveriş merkezlerinin başında gelen Armada AVM’de yapılacak olup 2017 yılı itibariyle başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin otomobil tutkunu yoğun olan bölgelerinde organize edilecektir.

AUTOFEST’te bayiler tarafından “0” km otomobillerin tanıtılması dışında, lüks ve spor otomobiller, modifiyeli otomobiller, klasik otomobiller ve her türden motosikletler sergilenecektir. Otomobil tutkunları ayrıca ralli otomobillerini canlı inceleyebilir ve profesyonel ralli pilotlarına canlı olarak nasıl ralli ve benzeri branşları yapabileceklerini sorabilirler. Festivalde ileri sürüş teknikleri veren özel şirketler, otomobil bayileri, modifiye ve aksesuar firmaları, otomotiv yan sanayi ve yedek parça satan firmalar, otomobil restorasyon şirketleri, oto ses ve görüntü sistemleri satan firmalar, maket ve model otomobil mağazaları gibi çeşitli alanlarda hizmet vermekte olan ticari işletmeler tanıtım stantlarıyla hedef kitleleri ile buluşmayı amaçlamaktadır.

AUTOFEST Armada AVM; Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) üyesi olan Ankara Otomobil Sporları Kulübü (ANOK) ve Ankara Doğa Sporları ve Off Road Kulübü’nün (ANDOFF) desteği ile organize edilmektedir. Ayrıca Antika Otomobil Federasyonu üyesi olan ve Türkiye’nin en önemli klasik otomobil kulüplerinin de başında gelen Ankara Klasik Otomobilciler Kulübü (AKOK) ve Dünya’nın ilk engelli bireylere yönelik hizmet veren otomobil sporları kulübü olan Engelsiz Motorsporları Kulübü’de(EMOK) AUTOFES’e destek veren önemli kulüplerden birisidir.

Organizasyon tanıtım dosyası için tıklayınız…

Sosyal medyada paylaşın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.