Türkiye Ralli Şampiyonası 35.İstanbul Rallisi (12-13 Temmuz 2014 İstanbul)

www.ayaktakimi.org

14 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın dördüncü ayağı olan 35. İstanbul Rallisi, 12-13 Temmuz tarihlerinde İstanbul’da organize edildi. İSOK (İstanbul Otomobil Sporları Kulübü) tarafından Namet, İstanbul Ticaret Odası, Ford, Pendik Belediyesi, Fiat ve Cevahir Hotel İstanbul Asia katkıları ile organize edilen 35. İstanbul Rallisi, 12 Temmuz Cumartesi günü saat 15:00 da sahil yolu üzerinde yer alan Pendik Pazar Yeri’nden verilen sembolik start ile başladı. 2014 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın dördüncü ayağı olan 367,49 kilometre uzunluğundaki toprak zeminli parkurda 2 gün boyunca devam eden yarış, toplam uzunluğu 138,78 kilometre olan 9 özel etapta büyük mücadelelere sahne oldu. Ankara Gözetmen Kurulu (AGK) adına görevimizi en iyi şekilde yaptık.

Bu yarışa Ayak Takımı ekibimizden;
START noktasında, Sena ERGÜL,
ZK noktasında Eray COŞKUN, Büşra TOPÇU,
FF noktasında Gökhan ÇITLAK, Tuna GEREDELİOĞLU,
Sektörlerde İlker BEŞER ve Osman Nuri UZUN katıldı.

Yorucu, tozlu geçen 2 gün boyunca zorlu şartlarda bu organizasyona en iyi şekilde desteğimizi verdik. Tuna arkadaşımız FF noktasında kafasına aldığı taş darbesiyle sendelese de yıkılmadı 🙂 Kaptan İlker BEŞER, yoğun toz-toprak altında hem görevini yaparak, hem de fotoğraf çekerek bir objektifini daha bozdu 🙂 Eray hoş fotoları ile yine ekibin neşesi oldu 🙂 Osman asker disiplini ile görevini sorunsuz olarak tamamladı. Büşra ve Sena her zamanki gibi, ekibin en hanımefendi hakemleri oldu…

Tüm yarışmacı ve görevli ekibe, Ankara Gözetmen Kurulu üyülerine ve diğer kurul üyelerine, organizatör kulübe teşekkür ederiz.

Fotoğraf ve hakem desteği verdiğimiz bu organizasyonda Ayak Takımı fotoğraf ekibi, 2379 fotoğraf içinden en iyi 207 tanesini 1 hafta içinde seçti ve düzenledi. Fotoğrafların tamamı için facebook grubumuzu ziyaret ediniz.

www.ayaktakimi.org fligranı ile yayınlanan fotoğrafların tüm hakları ve sorumluluğu fotoğrafların sahibi İlker BEŞER ve Eray COŞKUN’a aittir. “Ayak Takımı” markası kanunlarla korunmaktadır. Fotoğrafların izin alınmadan ticari olarak kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ticari kullanım için lütfen info@ayaktakimi.org adresine başvurunuz.

Sosyal medyada paylaşın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.