Ralli Simülatör Turnuvası (18 Nisan 2010)

Yoğun katılımla turnuva tamamlandı. Ayak Takımı üyelerinden Caner KURT, Mehmet KÜRKÇÜ, Etem ALGAN ve İlker BEŞER hediyelerini aldılar.

Dostumuz SpeedCity, “Ralli Simülatör Turnuvası” düzenliyor. 18 Nisan’a kadar sürecek turnuvada, gerçek Ralli aracında Colin Mcrae Rally oyunu oynayarak turnuvaya katılabileceksiniz. Turnuvada en iyi 25 kişi Dünya Ralli Şampiyonası’nın İstanbul ayağını seyretmek için kombine bilet, en iyi dereceyi yapan yarışmacı da Pirelli’den 4 adet lastik ve süpriz hediyeler kazanacak.

Turnuva’ya katılım 5 TL! Katılımcılar 2 tur Colin Mcrae Rally 2005, Avustralya etabında yarışacaklar.

Turnuva’ya katılacak Ayak Takımı Facebook üyeleri ise 3 tur yarışma hakkına sahipler. Önceki simülatör turnuvalarında olduğu gibi, en iyi zamanları üyelerimizin yapacağını biliyoruz. Bu güzel turnuvada hepinize başarılar dileriz.

25 biletten birini kazanacak olan başarılı arkadaşlarımız İstanbul’da yapılacak WRC ile ilgili detayları aşağıdaki linkten öğrenebilirler:

Türkiye Rallisi Resmi Sitesi

SpeedCity Adres: AVM 365 Alışveriş Merkezi 2.Kat (Yemek katı) – Çankaya

Sosyal medyada paylaşın!

One Response to “Ralli Simülatör Turnuvası (18 Nisan 2010)

  • Ayak Takımı ekibine başarılar diliyorum. Daha önce formula simülatör organizasyonunuza katılmıştım. Bunun da çok iyi olacağını biliyorum. Mutlaka katılacağım ve WRC’ye gideceğim 🙂
    Ekibinize başarılar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.