Türkiye Off-Road Şampiyonası 2.Ayak Yarışları Safranbolu (5-6 Nisan 2014)

Dede...

KARDOFF (Karabük Safranbolu Doğa ve Otomobil Sporları Arama Kurtarma Kulübü) tarafından Safranbolu Belediyesi katkıları ile 05-06 Nisan 2014 tarihlerinde düzenlenen Türkiye Off-Road Şampiyonası’nın ikinci ayak yarışında AGK (Ankara Gözetmen Kurulu) adına görevimizi en iyi şekilde yaptık.

UNESCO Dünya Miras Listesi’nde bulunan Safranbolu’da düzenlenen yarışa katılan 29 ekipten 21’i zorlu mücadeleyi tamamlayabildi.

www.ayaktakimi.org

Yarış sonunda gerçekleştirilen ödül töreninde dereceye giren sporculara ödüllerini Sarfanbolu Belediye Başkanı Dr.Necdet Aksoy, TOSFED Başkan Vekili Kemal Kurtagiç, KARDOFF Başkanı Ahmet Demir ve spor komiserleri verdi. Sınıf 1’de Engin Başkurt-Şükrü Mindiloğlu, Sınıf 2’de Caner Akkafa-Malik Akkafa, Sınıf 3’te Ufuk Bekdemir-Bora Kayim ve Sınıf 4’te Hüseyin Memi-Şükrü Arslan birincilikleri paylaşan ekipler oldular.

www.ayaktakimi.org

Fotoğraf ve hakem desteği verdiğimiz bu organizasyonda Ayak Takımı fotoğraf ekibi, 1800 fotoğraf içinden en iyi 258 tanesini 1 hafta içinde seçti ve düzenledi.

www.ayaktakimi.org

www.ayaktakimi.org fligranı ile yayınlanan fotoğrafların tüm hakları ve sorumluluğu İlker BEŞER‘e aittir. “Ayak Takımı” markası kanunlarla korunmaktadır. Fotoğrafların izin alınmadan ticari olarak kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ticari kullanım için lütfen info@ayaktakimi.org adresine başvurunuz.

Fotoğrafların tamamı için Facebook Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz:
www.facebook.com/organizasyonekibi

Sosyal medyada paylaşın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.