Türkiye Pist Şampiyonası 5.Ayak Yarışları (26-27 Ekim 2013)

www.ayaktakimi.org

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu’nun düzenlediği, 2013 Türkiye Pist Şampiyonası’nın beşinci ayağı Intercity IstanbulPark pistinde tamamlandı. Ayrıca pistte “Pist Günleri” adında, organizasyon da düzenlendi. Pist günleri aktivitelerinin, yarış süresinden bile fazla olması orijinal bir durumdu…

Biz ekip olarak bu güzel yarışta, Ankara Gözetmek Kurulu (AGK) adına 2 gün hakemlik desteği vererek tecrübemizi geliştirmeye devam ettik.

www.ayaktakimi.org

Aşağıdaki linkte, Ankara Gözetmen Kurulu’ndan arkadaşlarımız ve yarışta katılmış araçların bazılarının fotoğrafları bulunmaktadır. Görev aldığımız nokta ve fotoğraf için az zaman olması nedeniyle araçların fotoğrafları tam da istediğimiz gibi olmadı. 1600 fotoğraf içinden en iyi 254 tanesini 1 hafta içinde seçtik ve düzenledik.

www.ayaktakimi.org fligranı ile yayınlanan fotoğrafların tüm hakları ve sorumluluğu İlker BEŞER‘e aittir. “Ayak Takımı” markası kanunlarla korunmaktadır. Fotoğrafların izin alınmadan ticari olarak kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ticari kullanım için lütfen info@ayaktakimi.org adresine başvurunuz.

Fotoğraflar için Facebook Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz:

www.facebook.com/organizasyonekibi

Sosyal medyada paylaşın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.