TransAnatolia 2014

www.ayaktakimi.org

Bu sene 5. si düzenlenen, Türkiye’nin tek uluslararası Rally Raid’i olan Transanatolia’da 7 günlük zorlu maraton sona erdi. Motosiklet, 4X4, ATV, buggy ve kamyon sınıflarında araçların katılımıyla gerçekleştirilen bu organizasyon unutulmaz zorlu ve zevkliydi.

www.ayaktakimi.org

7 günde; Tuz Gölü, Aladağ, Göreme ve Sivas’ı içeren zorlu 14 özel etap ve 2.500 km yol yapan (hakemler dahil) ekipler, start verilen Ankara’ya ulaşarak yarışı tamamladılar.

www.ayaktakimi.org

Bu büyük organizasyonda, zorlu göreve ekibimizden Tuna GEREDELİOĞLU, Bilgivar AKDOĞAN, Sena ERGÜL, Oğuzhan ÇELİK katıldı.

Ayak Takımı olarak bu sene de yine yeni dostluklar kurarak, muhteşem manzaralar eşliğinde yarışın tadını çıkarmaya çalıştık. Her ne kadar zorlansak da, bütün bunlar hatıra defterimizde güzel birer anı olarak yerini alacak…

Fotoğraflar için Sefer Eray COŞKUN ve Tuna GEREDELİOĞLU’na teşekkür ederiz.

www.ayaktakimi.org

Fotoğraf ve hakem desteği verdiğimiz bu organizasyonda Ayak Takımı fotoğraf ekibi en iyi şekilde görevini yaptı. www.ayaktakimi.org fligranı ile yayınlanan fotoğrafların tüm hakları ve sorumluluğu fotoğrafların sahipleri Sefer Eray COŞKUN ve Tuna GEREDELİOĞLU’na aittir. “Ayak Takımı” markası kanunlarla korunmaktadır. Fotoğrafların izin alınmadan ticari olarak kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ticari kullanım için lütfen info@ayaktakimi.org adresine başvurunuz.

Fotoğraflar tamamını Facebook Sayfamızdan görebilirsiniz…

Sosyal medyada paylaşın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.