TÜV Türk Bahar Şenlikleri Karting Turnuvası (31Mayıs 2015)

www.ayaktakimi.orgGeleneksel Tüv Türk Bahar şenliği kapsamında düzenlenen karting turnuvasına, Ankara’da bulunan TÜV Türk Araç Muayene İstasyonları çalışanları 120 erkek + 20 kadın olmak üzere 140 kişi katıldı. Organizasyon Aries Arena Hipodrom Pisti’nde gerçekleşti. Centinmenliğin ve sportmenliğin ön planda olduğu turnuvada büyük çekişme yaşandı. TüvTürk’e bağlı Ankara’da bulunan 7 muyane istasyonu çalışanlarının ve ailelerinin katıldığı bahar şenliği kahvaltı ile başladı. Havanın ılık olması yarışmacıları ve şenliğe gelen aileleri rahatlattı.

Kura ile gruplar belirlendi. Kıyasıya mücadele sonrasında en iyiler finale kaldı. Öğle yemeğinde palyaço, pamuk prenses ve yedi cüceler çocukların ilgisini çekti.

www.ayaktakimi.org

Ayak Takımı Organizasyon Ekibi’nin pist içi organizasyonu üstlendiği bu büyük turnuvada güzel dakikalar geçirdik. Ekibimize yeni arkadaşlarımız da katıldı. Kazasız belasız tamamlanan organizasyonun sonuçları şu şekilde:

1.İstanbul Yolu İstasyonu çalışanı Müjdat ARIKAN
2.İstanbul Yolu İstasyonu çalışanı Erkan ASLAN
3.İvedik İstasyonu çalışanı Serkan ÖZBEKİN

www.ayaktakimi.org

Tüm katılımcılara, pist çalışanlarına, ekibimizde özveri ile görev almış tüm arkadaşlarımıza ve TÜV Türk ailesine teşekkür ediyoruz.

Fotoğrafların tamamı facebook sayfamızda 😉

Sosyal medyada paylaşın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.