ANOK Otokros Şampiyonası 2.ayak (23-24 Ekim 2010)

Ankara Otomobil Sporları Kulübü (ANOK) tarafından organize edilecek Türkiye Otokros Şampiyonası 2. Ayağı ANOK Otokros Yarışı 23–24 Ekim tarihlerinde Ankara’da düzenlenecek.
23 Ekim Cumartesi günü idari – teknik kontrol, basın toplantısı ve sembolik start Forum Ankara Outlet’te gerçekleştirilecek. Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen pilotlar Forum Ankara Outlet’in açık otoparkında saat 19.30’da sembolik startın ardından özel şovlar gerçekleştirecekler.
24 Ekim Pazar günü Kazan Otokros Parkuru’nda düzenlenecek olan yarış, saat 10.00’da antrenman ve sıralama turları ile başlayacak. Sıralama seanslarının bitmesinin ardından saat 13.00’de tekli çıkış usulüne göre parkura çıkacak olan pilotlar kategorilerinde dereceye girmek için mücadele edecekler.
Ödül töreninin 16.00’da parkurda düzenleneceği ANOK Otokros Yarışı’nda dereceye giren tüm pilotlara Forum Ankara Outlet ve ANOK tarafından çeşitli hediyeler verilecek.
Türkiye Otokros Şampiyonası’nın 2. Ayağı olması nedeniyle ANOK Otokros Yarışı’nda katılımın ve mücadelenin üst düzeyde olması bekleniyor.
Yarışla ilgili detaylara www.anok.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
Ayak Takımı üyelerinin de görev alacağı bu organizasyona tüm dostlarımızı bekliyoruz.
Sosyal medyada paylaşın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.