BOOS Otokros Şampiyonası (10 Ekim 2010 Pazar)

Ankara’nın yeni kulüplerinden BOOS (Başkent Otomobil Off-Road ve Motorsporları Kulübü) pazar günü Otokros şampiyonası düzenliyor. Biz de gözetmen, fotoğrafçı desteği ile orada olacağız.  Yarışta görevli olmak isteyen arkadaşlarımız; 8 Ekim Cuma akşamı saat 19.00 da Gazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi 214 nolu sınıfta bilgilendirme toplantısına katılabilirler.

Aşağıda yarışla ilgili basın bültenini inceleyiniz…

Otokros Şampiyonası Ankara’da Başlıyor
2010 Türkiye Otokros Şampiyonası, Ankara Ulusal 1. Otokros Yarışı ile start alıyor. Ankara’nın yeni oluşumu, Başkent Otomobil Off-Road ve Motorsporları Kulübü BOOS tarafından organize edilecek olan yarış, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle Gölbaşı’nda yapılan yepyeni otokros pistinde 10 Ekim Pazar günü düzenlenecek.

Daha önce drag yarışı ve off road oyunları organize eden Başkent Otomobil Off-Road ve Motorsporları Kulubü bu kez otokros yarışıyla sezona devam ediyor.

Yarışın idari ve teknik kontrolü, BOOS Gölbaşı Otokros Pisti’nde 10 Ekim Pazar günü 08:00-09:30 saatleri arasında yapılacak.

Yarışın antrenman turları da, 10:30-13:30 arasında koşulacak. Yarışın başlama saati ise 14:00. Gölbaşı Ulusal 1. Otokros Yarışı, 18:00’deki ödül töreni ile sona erecek.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle Gölbaşı’nda yapılan otokros pisti 1100 mt uzunluğunda ve 10 mt genişliğinde.

Ümit Uyar, yarışın direktörü olarak görevlendirildi.

2010 Türkiye Otokros Şampiyonası, Gölbaşı Ulusal 1. Otokros Yarışı ile tüm ayrıntılar için; www.boos.org.tr ziyaret edilebilir.

Sosyal medyada paylaşın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.