Büyük Ankara Klasik Otomobil Rallisi (12-13 Eylül 2015)

www.ayaktakimi.orgBüyük Ankara Rallisi 12-13 Eylül tarihlerinde Ankara’da gerçekleşti. Birbirinden değerli klasik Otomobiller, çıkış noktası ANKAmall’dan başladığı yarış Beypazarı ve Çubuk ile sonlandırdı. Ankara Otomobil Sporları Kulübü’nün (ANOK) organize ettiği bu özel yarışa Ankara Klasik Otomobilciler Kulübü (AKOK), bünyesindeki üyeleri ile katılım sağlayarak organizasyonu renklendirdi.

www.ayaktakimi.org

Biz de Ankara Gözetmen Kurulu (AGK) adına görev aldığımız yarışı büyük bir özveri ile hatasız olarak atlattık. Hiç alışık olmadığımız bu farklı yarış formatını öğrenmek ve uygulamak hepimiz için eğlenceli oldu.

www.ayaktakimi.org

Fotoğraflar için Sefer Eray COŞKUN’a teşekkür ederiz.

Fotoğrafların tamamı Facebook Sayfamızda…

Fotoğraf ve hakem desteği verdiğimiz bu organizasyonda Ayak Takımı fotoğraf ekibi en iyi şekilde görevini yaptı. www.ayaktakimi.org fligranı ile yayınlanan fotoğrafların tüm hakları ve sorumluluğu fotoğrafların sahibi Sefer Eray COŞKUN aittir. “Ayak Takımı” markası kanunlarla korunmaktadır. Fotoğrafların izin alınmadan ticari olarak kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ticari kullanım için lütfen info@ayaktakimi.org adresine başvurunuz.

Sosyal medyada paylaşın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.