Transanatolia 2015 Maceramız (22-29 Ağustos)

www.ayaktakimi.orgBu sene 6. sı düzenlenen, Türkiye’nin tek uluslararası Rally Raid’i olan Transanatolia’da 7 günlük zorlu maraton sona erdi. 22 – 29 Ağustos 2015 tarihleri arasında gerçekleşen organizasyonda bir çok anı ile tamamladık.

 

Ankara’dan start alıp Tuz Gölü, Kapadokya, Sivas, Erzincan, Erzurum, Kars, Giresun, Tokat ve Yozgat’tan geçerek, yine Ankara’da sona eren Rally Raid, toplam 3170 km’lik parkuruyla dünyanın en uzun ve zor ralli raid’lerinden biri.www.ayaktakimi.org

Ayak Takımı olarak bu sene de yine yeni dostluklar kurarak, muhteşem manzaralar eşliğinde yarışın tadını çıkarmaya çalıştık.

www.ayaktakimi.org

Fotoğraflar için Sefer Eray COŞKUN’a teşekkür ederiz.

Fotoğrafların tamamı Facebook Sayfamızda…

Fotoğraf ve hakem desteği verdiğimiz bu organizasyonda Ayak Takımı fotoğraf ekibi en iyi şekilde görevini yaptı. www.ayaktakimi.org fligranı ile yayınlanan fotoğrafların tüm hakları ve sorumluluğu fotoğrafların sahibi Sefer Eray COŞKUN aittir. “Ayak Takımı” markası kanunlarla korunmaktadır. Fotoğrafların izin alınmadan ticari olarak kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ticari kullanım için lütfen info@ayaktakimi.org adresine başvurunuz.

Sosyal medyada paylaşın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.